MB FOTOGRAFIA 
   Start

StartO mnieOfertaReferencjeKontakt

Strona główna PDF Drukuj E-mail
Napisał Administrator   
wtorek, 06 wrzesień 2011

 

 

Zapraszam na nową stronę:

www.mbfotografia.gniezno.pl 

 

1.jpg

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin

Zatrzymać czas, choć na chwilę…

 

 

 

          Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył, jak powiedział Robert Bresson. Fotografuję od wielu lat, aparatami zarówno analogowymi jak i cyfrowymi,  ale zawsze zdjęcia muszą mieć to coś. By zatrzymać, choć na chwilę czas, pochwycić niepowtarzalny moment, ukazać, jak mówi Bresson, to, co dla innych niezauważalne…

 

          Niezależnie od rodzaju sesji czy też wydarzenia, staram się być niewidoczna, tak, by osoby przed moim obiektywem mogły czuć się swobodnie. Nawet z reguły pozowana sesja musi mieć w sobie coś ze spontaniczności i naturalności, dobry fotograf to taki, o którym zapomina się, że jest tuż obok. Nadaje to zdjęciom niepowtarzalny klimat i pozbawioną sztuczności elegancję.  W przeciwieństwie do sztywnych studyjnych zdjęć priorytetem dla mnie jest przede wszystkim artystyczność i naturalne piękno, oraz to, by uchwycić to, co dla danego człowieka w jego osobowości charakterystyczne.

Więcej informacji o mnie  znajdziesz  tutaj.

 

 

Sesje ślubne…

          to wyjątkowy rodzaj fotografii. Z jednej strony wszak chodzi o pamiątkę, do której się wraca po latach z wielkim sentymentem. Ale też, tak jak ten dzień, jeden jedyny i niepowtarzalny w życiu, powinna być to pamiątka niezwykła, tak jak ten moment, pełen magii, emocji, szczęścia i zachwytu. Takie zdjęcie nie może być „zwyczajne”…

 

 
 

           W tym dniu jestem z Młodą Parą od samego początku, uwieczniam przygotowania, uczucia towarzyszące temu ważnemu wydarzeniu, radość, ale i stres, zatrzymuję dla Nich niepowtarzalny moment, taki, jaki jest naprawdę, nieupozowany, prawdziwy. Każdy uśmiech i łzę wzruszenia. Raczej nie ingeruję, ale dokumentuję prawdziwe emocje.

 

 
Jeśli interesuje Ciebie fotografia ślubna zapraszam tutaj.
 
 

Serdecznie pozdrawiam,
Marta

 

 

Ostatnia aktualizacja ( wtorek, 14 styczeń 2014 )


To top of the page Powrót do góry To top of the page

 
Design by The-template-shack.com - ttsdpinkflower

Wykonanie strony: webmasterstudio.za.pl :: webinfostudio.pl